Niezależność finansowa, dochód pasywny, rozwój osobisty i motywacja
Forum Wolność finansowa Dochód Pasywny

Jaki biznes otworzyć ????

Tutaj piszemy o sposobach generowania dochodu pasywnego i tworzeniu automatycznego biznesu który zamiast nas zarabia pieniądze. Przychód pasywny i aktywa.
Linkpost
Jaki biznes otworzyć ???? - 19 lutego 2011 o 16:56
Tu moje pytanie jaki biznes warto otworzyć i w co zainwestować ???
Łukasz
Menadżer Oriflame

Poznaj sekret dotyczący zarabiania dużych pieniędzy przez internet: Zobacz już teraz!
Linkpost
Re: Jaki biznes otworzyć ???? - 19 lutego 2011 o 18:39
Aby odpowiedzieć na to pytanie - musimy zobaczyć co jest przyszłościowe. W dzisiejszych czasach napewno dziedzina IT jest najbardziej znanym, cenionym i zarobkowym biznesem, ze względu szczególnego rozrostu techniki wykorzystywania komputerów do praktycznie każdej pracy :)
LukaszZ
Użytkownik

Linkpost
Re: Jaki biznes otworzyć ???? - 25 lutego 2011 o 16:13
Zgodzę się z przedmówcą, biznes w branży IT na pewno w przyszłości się opłaci, zwłaszcza gdy się do tego podejdzie profesjonalnie. Drugą branżą w jaką bym uderzył to reklama, zarówno internetowa, jak i ta zewnętrzna. Różne firmy sie pojawiają, z czasem się rozwijają, albo znikają z rynku bo je konkurencja wykańcza, ale łączy ich to że na pewno będą musiały się jakoś pokazać poprzez odpowiednią reklamę.
wroniacz
Świeżak

Linkpost
Re: Jaki biznes otworzyć ???? - 12 marca 2011 o 11:16
Tak też się zastanawiałam jaki biznes otworzyć w 2011 roku.
Myślę, że warto teraz inwestować w strony internetowe, bo coraz więcej jest w tym pieniędzy. Coraz więcej reklamodawców. Tak też w 2012, 2013 i 2014 będzie coraz więcej pieniędzy w Polskim internecie.
marlena
Użytkownik

Linkpost
Re: Jaki biznes otworzyć ???? - 13 marca 2011 o 11:33
odezwij się do mnie na gg 2644270 wytłumaczę Ci wszystko.
jaras_zen_
Świeżak

Poznaj sekret dotyczący zarabiania dużych pieniędzy przez internet: Zobacz już teraz!
Linkpost
Re: Jaki biznes otworzyć ???? - 15 marca 2011 o 23:30
A ja polecam Londonday-to novum w Polsce
Londonay to coś w rodzaju programu partnerskiego połączonego z wieloma dodatkowymi możliwościami zarobkowymi i innymi ciekawymi możliwościami dla swoich użytkowników np. usługa prowadzenia sklepu online na zasadach franczyzy lub platforma "społecznościowo-sprzedażowa" (nowość na polskim rynku internetowym).

To co wyróżnia tą stronę to świetnie skonstruowany plan marketingowy, który z pewnością zasługuje na miano jednego z najciekawszych programów dostępnych obecnie w Internecie.

Zarobki są tutaj naprawdę wysokie, można powiedzieć że zaskakująco wysokie gdyż nigdy wcześniej nie spotkałem się z programem, który płaci za jedno polecenie około 2000 zł (400 funtów GBP - ponieważ jest to angielska firma).

Co najlepsze to prowizja ok. 2000 zł za polecenie wcale nie jest najwyższą prowizją jaką można otrzymać. System wynagrodzeń i awansów na kolejne stopnie kariery jest bardzo atrakcyjny i przejrzysty - każdy nowy Partner w szybki sposób może awansować na wyższe stanowisko dzięki temu może otrzymywać maksymalną prowizje 750 funtów brytyjskich czyli ponad 3700 zł za polecenie.

Dużą zaletą tego projektu są wynagrodzenia z grupy własnych partnerów, a to co wyróżnia ten projekt jest to - że firma płaci prowizje w dół bez żadnych ograniczeń czyli nawet do 50-tego poziomu lub niżej, więc możliwości zarobkowe są ogromne.
Dodam że prowizje z poziomów grupy wynoszą od 50 do 350 funtów GBP.

Cały projekt obsługiwany jest przez profesjonalną i poważną firmę z Wielkiej Brytanii "Londonay Company Limited LTD", która posiada kilka przedstawicielstw na całym świecie np. w Nowym Yorku, Sydney i Tokyo.

Wielu użytkowników projektu zarabia tutaj miesięcznie kilka tysięcy funtów.
Jak można się zorientować to firma Londonay przez cały czas poszerza swoją ofertę produktów i usług, których w chwili obecnej jest sporo.

Moim zdaniem Londonay w niedługim czasie stanie się mocnym graczem na rynku internetowym z bardzo szeroką gamą usług.
Pewność i bezpieczeństwo jakie firma gwarantuje swoim uczestnikom są na najwyższym światowym poziomie (europejskie normy, kontrole finansowe, certyfikaty, itp.) czego niestety brakuje w wielu programach zarobkowych - dlatego taki program i jego uczestnicy z pewnością skazani są na sukces.

Zapraszam na stronę:

http://londonay.com/
mirwu
Użytkownik

Linkpost
Re: Jaki biznes otworzyć ???? - 23 marca 2011 o 11:38
To zależy co umiesz i czym się interesuje. Nie znając się kompletnie na instrumentach nie założysz sklepu muzycznego. Nie lubiąc tego po prostu będziesz się źle czuł. Przy swoim biznesie wg mnie trzeba już robić coś co się lubi. Co jest Twoją największą pasją?

Mi osobiście brakuje sklepów z takimi rzeczami "egzotycznymi" dla przykładu figurki i maski afrykańskie. Chodzi głównie o rzeczy charakterystyczne dla różnych kultur krajów egzotycznych. Ciężko to kupić i wydaje mi się, że jeżeli dobrze by się tym zając miało by to przyszłość. W ofercie można mieć oryginalne rzeczy sprowadzane z afryki. Myślę, że to dobry pomysł na biznes w tym roku czyli 2011 :D
maciek20
Świeżak

Linkpost
Re: Jaki biznes otworzyć ???? - 23 marca 2011 o 12:08
Myślę ze warto otworzyć sklep z narzędziami.

Ludzie zawsze to kupują, szczególnie w takich miastach, gdzie każdy robi sobie wszystko sam.

Zarobisz na rzeczach takich jak wiertarka, gwoździe, śrubki.

W miarę rozwoju biznesu, możesz poszerzać asortyment.

Na większości materiałów masz dobrą przebitkę.
tomasz44
Użytkownik

Linkpost
Re: Jaki biznes otworzyć ???? - 23 marca 2011 o 12:23
Warto zainwestować w interes internetowy.

Sieć się rozwija i ludzie coraz więcej pieniędzy wydają online. Liczby mówią same za siebie.
dogi
Użytkownik

Linkpost
Re: Jaki biznes otworzyć ???? - 31 marca 2011 o 21:08
marlena napisał(a):Tak też się zastanawiałam jaki biznes otworzyć w 2011 roku.
Myślę, że warto teraz inwestować w strony internetowe, bo coraz więcej jest w tym pieniędzy. Coraz więcej reklamodawców. Tak też w 2012, 2013 i 2014 będzie coraz więcej pieniędzy w Polskim internecie.

Byle otworzyliście to "z głową". Bo niestety mam złe doświadczenia z tego typu kampaniami reklamowymi w internecie. Moja firma reklamowała się przez 7 lat w różnego rodzaju bazach firm w internecie. Efekt? 1 stały klient + 3 jednorazowych, reszta firm, które się zgłaszały to firmy, które akurat chciały coś sprzedać mojej firmie niż skorzystać z usług mojej.
Znacznie lepsze efekty daje dobrze zrobiona strona internetowa, która ma możliwość odpowiednio wysokiego wyskakiwania w różnych wyszukiwarkach. Może należy z biznesem pójść w kierunku tworzenia i administracji stron internetowych?.
rodzynek2
Świeżak

Następna strona

Powrót do Dochód Pasywny